Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Nieoficjalne forum LO2 w Giżycku Strona Główna

Forum Nieoficjalne forum LO2 w Giżycku Strona Główna » Ogólnie... » Nabór do Strzelca w giżycku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Nabór do Strzelca w giżycku
PostWysłany: Pon 19:07, 04 Wrz 2006
Strzelec

Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno-Wychowawcza

Pluton Giżycko Jednostki Strzeleckiej 1007 Ełk
organizuje nabór

Z.S "Strzelec" OSW - paramilitarna organizacja kontynująca idee i tradycje Związku Strzeleckiego z 1914 roku Józefa Piłsudskiego ,reaktywowana w 1991 roku.
Zapraszamy wszystkich uczniów, studentów ,pracowników służb mundurowych z powiatu giżyckiego ,Jeżeli masz conajmniej 16 lat ,interesujesz się wojskiem , jesteś patriotą ,chcesz poprawić kondycję fizyczną, przeżyć przygodę lub przygotować się do służby mundurowych to :
Zgłoś się w dniach 8,9 września ,w godzinach od 17:00 do 20:00 do siedziby Towarzystwa Miłośników Twierdzy Boyen na Turystycznej 1 na Twierdzy Boyen

W programie szkolenia :
- ratownictwo
- strzelectwo
- survival
- taktyka ogólnowojskowa
- walka wręcz
- elementy działań sił specjalnych
- oraz wiele innych

KONTAKT : GG 9990728 , tel .885125195 , e-mail [link widoczny dla zalogowanych] , [link widoczny dla zalogowanych]
PostWysłany: Nie 21:52, 11 Lut 2007
RsTmN
Plotkarz

Dołączył: 30 Paź 2005

Pomógł: 1 raz
Skąd: Do tej pory nie wiem :D

Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno-Wychowawcza

Z.S “Strzelec” OSW – jest to paramilitarna organizacja kontynuująca idee i tradycje Związku Strzeleckiego z 1914 roku Józefa Piłsudskiego, reaktywowana w 1991 roku.
Zapraszamy wszystkich uczniów, studentów, pracowników służb mundurowych z powiatu giżyckiego. Jeżeli masz co najmniej 16 lat, interesujesz się wojskiem, jesteś patriotą, chcesz poprawić kondycję fizyczną, przeżyć przygodę lub przygotować się do służby wojskowej to:
Zgłoś się w dniach 24,25 lutego, w godzinach od 9:00 do 14:00 do siedziby Towarzystwa Miłośników Twierdzy Boyen na Turystycznej 1 na Twierdzy Boyen.

W programie szkolenia :
- ratownictwo przed medyczne
- strzelectwo
- survival
- taktyka ogólnowojskowa
- walka wręcz (m.in Krav-maga, Combat 56)
- elementy działań sił specjalnych
- rajdy kondycyjne
- oraz inne atrakcje

Chcesz sie dowiedzeic wiecej: zgłos sie do Włodiego(Hubert IIa) gg:7117728

Nabór do Strzelca w giżycku
  Forum Nieoficjalne forum LO2 w Giżycku Strona Główna » Ogólnie...